top of page
bombim__cartoon_illustration_of_a_smart_home_scheme_in_the_styl_6072ccb9-e78d-4b2f-b44c-6d

В чому наша унікальність?

В Україні галузь розумних будинків активно розвивається. Це означає, що ви вже маєте вибір серед компаній або приватних осіб, які пропонують послугу налаштування розумного будинку або окремі послуги з автоматизації. Наша унікальність полягає в тому, що ми не ставимо собі завдання просто налаштувати чи автоматизувати.
 

Ми щоразу ставимо завдання ПРОДУМАТИ і СТВОРИТИ комплексний автоматизований будинок З НУЛЯ в тому вигляді, в якому саме вам буде зручно ним скористатися.
 

Ось прямо на цій сторінці можна почитати, як нам це вдається.

Ми долучаємось до роботи на етапі проектування/прокладки електропроводки, тому що ми робимо надійний провідний розумний будинок, який не підведе вас у невідповідний момент через завади від вай-фая сусідів або інших побутових дрібниць.

В найоптимальнішому варіанті ми заходимо на ваш проект з нашою командою електриків. Можем працювати і з вашими фахівцями, але в такому випадку обов'язково проведемо аудит запропонованої проводки. Тому що нам важливий результат і ваші позитивні емоції.

Ми не пропонуємо набір автоматизованих елементів, ми пропонуємо живу систему розумного будинку, з урахуванням передових технологій і спираючись виключно на ваш комфорт.

Що це означає? Це комплексний підхід. Тобто, не просто налаштування автоматичного включення і виключення світла, це вивчення ваших звичок і створення повноцінної атмосфери за одним натисканням, включаючи світловий, музичний, тепловий рівні взаємодії з вашим домом.

Це гнучкість, що ми даруємо вам на майбутнє: ваші звички можуть змінюватися, потреби — теж, і ми зробимо так, щоб у такому випадку можна було легко змінити існуючі налаштування.

Ми забезпечуємо два рівні роботи системи розумного будинку:

мінімальний функціонал, який буде працювати завжди, що б не сталося (на надійному обладнанні, яке витримало перевірку часу), 

ваш емоційний комфорт, коли ми виходимо з ваших побажань і намагаємося максимально налагодити управління будинком відповідно до ваших потреб.

Ми забезпечуємо безкоштовну підтримку наших послуг протягом перших двох років після встановлення системи розумного будинку. Сюди входять консультації та налаштування додаткових сценаріїв за вашим запитом, повторне налаштування сценаріїв у разі зміни ваших звичок або способу життя.

Ми вам скажемо правду. Про сенсори, розведення електрики, контролери, які використовуються і навіть де ми поселимо домового. Нам цікаво працювати так, щоб ви порекомендували нас своїм друзям. І щоб ви насолоджувалися своєю домівкою.

У нас не існує гендерного шовінізму чи будь-яких інших упереджень.

bottom of page