top of page
 • Чи можу я вибирати бренди або моделі обладнання, що встановлюється?
  Наша команда допоможе вам підібрати рішення, які найкраще відповідають вашим вимогам та бюджету.
 • Чи можу я додавати або змінювати сценарії самостійно після встановлення системи?
  Так, ви також можете додавати та змінювати сценарії самостійно після встановлення системи. Багато систем розумного будинку пропонують програми або веб-інтерфейси, через які ви можете керувати сценаріями, не потребуючи спеціальних технічних навичок. Якщо у вас виникнуть питання або буде потрібна підтримка, наші фахівці завжди готови допомогти.
 • Налаштування системи розумного будинку відбувається дистанційно?
  Ні. Наш спеціаліст виконує налаштування на вашому об'єкті з декількох причин: з метою інформаційної безпеки ми за замовчуванням не даємо системі вашого розумного будинку вихід до Інтернету. З метою гарантування точної інтеграції з домашньою інфраструктурою та оптимізації роботи всіх пристроїв. Це також дозволяє провести безпосереднє навчання користувачів (вашої родини) з управління системою. Деякі аспекти підтримки та налаштування можуть здійснюватися дистанційно, але початкове налаштування потребує персонального підходу для забезпечення якості та безпеки роботи системи.
 • Чи залежить вартість ваших робіт від кількості сценаріїв? Чи треба доплачувати за кожен сценарій?
  Ні, вартість не залежить від кількості, ми можемо налаштувати стільки сценаріів, скільки вам буде потрібно.
 • Чи можу я самостійно змінити налаштування системи?
  Звичайно. Після того, як ми завершимо інтеграцію системи розумного будинку, ви за потреби зможете змінювати її налаштування. Ми проведемо детальний інструктаж, щоб ви могли впевнено керувати налаштуваннями та вносити зміни.
 • Скільки часу займає первинна консультація і чи потрібно заздалегідь її бронювати?
  Для того щоб подивитися наш шоурум та отримати наочне уявлення про те, як працює розумний будинок, потрібно забронювати зустріч заздалегідь. Це найправильніший формат консультації, і заброньований час належатиме виключно вам. Ви зможете випробувати керування всіма системами та сценаріями самостійно, а також отримати докладні відповіді на всі ваші запитання.
 • Які заходи безпеки ви вживаєте під час монтажу?
  Дроти прокладаються в негорючій оболонці згідно з правилами технічної експлуатації електроустановки, обов'язково мають заземлюючий контакт і прокладаються на негорючих основах. З'єднання дротів проводять методом опресування, що виключає ризики пожежі.
 • Скільки часу займає розробка проектної документації? Чи можу я вносити зміни до проекту на етапі його розробки?
  Як правило, час розробки проектної документації залежить від метражу простору, що планується, і від складності та кількості запланованих зон і сценаріїв. У середньому від 2 до 3 тижнів. Звичайно, саме в цьому і полягає наша мета: зробити проект таким чином, щоб відобразити в ньому ваші потреби у комфорті.
 • Як швидко після консультації я отримаю попередній розрахунок по вартості ваших послуг?
  Вартість робіт за вашим проектом ми зможемо розрахувати протягом трьох робочих днів після того, як ми обговоримо ваші уподобання та отримаємо від вас дизайн-проект.
 • Які гарантії ви надаєте із підписанням договору?
  Ми гарантуємо, що наші фахівці проведуть установку системи розумного будинку відповідно до затвердженого проекту. Це включає правильне підключення і налаштування всіх пристроїв, а також тестування системи на працездатність. Ми надаємо гарантію на обладнання, яке ми встановлюємо. Це означає, що у випадку дефектів або несправностей в обладнанні ми замінимо його або відремонтуємо безкоштовно в рамках терміну гарантії. Ми гарантуємо, що користування налаштованою системою для вас буде легким і комфортним. Ми налаштуємо сценарії за вашими потребами і проведемо для вас детальний інструктаж. Ми надаємо технічну підтримку після встановлення. Це означає, що наші фахівці готові відповісти на ваші запитання, допомогти з налаштуванням системи, і, за необхідності, надати віддалену підтримку. Ми зобов'язуємось захищати ваші дані та забезпечувати конфіденційність інформації, що пов’язана із зібраної нами системою розумного будинку.
 • Які документи чи інформацію мені потрібно підготувати до першої зустрічі?
  Щоб первинна консультація пройшла продуктивно для вас і для нас, прихопіть із собою план приміщення, де ви плануєте розгорнути розумний будинок, а також складіть список ваших уподобань. Якщо у вас буде із собою готовий дизайн-проект, то взагалі чудово. На основі його ми зможемо ефективно скласти та узгодити з вами електричну схему, трасування кабелів та планування щита, за якою ваші електрики зможуть здійснити всі необхідні роботи.
 • Чому варто працювати саме з вами?
  Співпраця з нами варта кожної хвилини вашої уваги :) А ось тут можна прочитати про це детальніше.
 • Як здійснюється оплата?
  Оплата здійснюється у три етапи авансовими платежами. Оплата за перший етап вноситься після погодження розрахункової пропозиції і включає розробку проектної документації та закупівлю необхідного обладнання, включаючи щит. Оплата за другий етап здійснюється безпосередньо перед комплексною зборкою щита нашими електриками. Цей етап також включає монтаж обладнання розумного будинку. Оплата за третій етап здійснюється майже перед заселенням у квартиру або будинок, коли ремонт завершено, а в квартирі встановлено необхідне обладнання та меблі.
 • Скільки часу забере встановлення обладнання?
  Це завжди залежить від масштабності та складності проекту. В середньому від одного до двох тижнів.
 • Ваші фахівці можуть взятися за проект від нуля до кінця, тобто зпроектувати, закупити матеріали, змонтувати електропроводку і налаштувати розумний будинок?
  Звичайно, це послуга повного циклу, і ми залюбки візьмемося за неї. Наша команда сформована із людей, які горять своєю справою, і кожен відповідає за свій відрізок робіт.
 • У яких містах ви працюєте?
  На даний момент ми надаємо послуги по Києву та Київській області.
 • Як довго триває налаштування системи?
  Налаштування системи може зайняти від кількох годин до кількох днів, залежно від складності та розміру вашого будинку.
 • Я хочу розумний будинок, але не знаю, як це робиться і що входить у налаштування такої послуги. Мені важко пояснити, що саме я хочу, і я не дуже розумію, які сценарії розумного будинку можуть мені знадобитися.
  Коли ми говоримо про систему розумного будинку, ми маємо на увазі інтеграцію різних домашніх пристроїв та систем у єдину мережу, яка дозволяє їм автоматично виконувати певні завдання та підвищує зручність, безпеку, енергоефективність та комфорт у вашому будинку. Як це виглядатиме у випадку, якщо ви не до кінця уявляєте, що саме вам потрібно: Ми запросимо вас до нашого шоуруму і покажемо наочно, як працює розумний будинок. Ми обговоримо ваші потреби та уподобання, щоб зрозуміти, які функції розумного будинку вам потрібні. Визначимо, які пристрої та системи найкраще відповідають вашому способу життя, наприклад, розумне освітлення, термостати, камери безпеки та інші. Розкажемо вам про те, як саме може працювати система розумного будинку у вашому конкретному випадку та на вашому об'єкті (у квартирі чи будинку). На кожному етапі триматимемо вас у курсі того, що саме ми робимо. У вас на руках буде електричний проект, з яким ви надалі завжди зможете звіритися. Після налаштування розумного будинку ми покажемо вам, як керувати системою і робити зміни в сценаріях за необхідності. Після налаштування ми залишаємося на зв'язку для вирішення будь-яких питань. Сценарії розумного будинку повинні відображати ваш спосіб життя і можуть включати автоматизацію освітлення, клімат-контроль, управління безпекою та багато іншого. Вам не потрібно знати всі деталі - наше завдання допомогти вам визначитися з тим, що найкраще працюватиме для вас.
 • Скільки сценаріїв можна налаштувати?
  Кількість сценаріїв, які можна налаштувати, залежить від вашого проекту і вибраних технологій, але в більшості випадків це число практично не обмежене. Ви можете налаштовувати систему розумного будинку під різні ситуації та уподобання, такі як пробудження, виїзд із дому, релакс та паті-сценарії.
 • Чи безоплатна первинна консультація в шоурумі?
  Первинна консультація у нас у шоурумі – завжди безкоштовна. Якщо ж мова йде про предметну виїзну консультацію на вашому об’єкті, то її вартість буде врахована при розробці проекту у разі, якщо ви укладете з нами договір.
 • В мене є свій електрик, чи зможе він зробити розумний будинок за вашим проектом?
  Розумний будинок він, скоріш за все, не налаштує, а от всю електропроводку за нашим проектом зможе прокласти. Ми просто проведемо фінальний аудит, щоб переконатися, що все змонтовано правильно.
bottom of page